• اولین و بزرگترین ارائه کننده محصولات شرکت Garmin

  • ارائه کننده محصولات گارمین در ایران

درباره ما

تهران جی چی اس نمایندگی گارمین

تهران جی پی اس با 15سال سابقه در زمینه فروش جی پی اس گارمین افتخار دارد در خدمت شما مشتریان گرامی باشد .

تهران جی پی اس فعالیت خود را به عنوان نمایندگی گارمین از سال1385 با فروش جی پی اس دستی گارمین آغاز کرده است و به مرور بخش ساعت گارمین و جی پی اس دریایی گارمین هم راه اندازی شده است

ساعت گارمین با امکانات خاص خود به یکی از پر طرفدارترین ساعت در جهان تبدیل شده است

جی پی اس دریایی گارمین علاوه بر امکانات ناوبری با داشتن سیستم سونار به یک ماهی یاب قوی جهت استفاده صیادان تبدیل شده است

سيستم موقعيت ياب جهاني Global Positioning System سرويس ناوبري و تعيين موقعيت ماهواره اي شامل 28 ماهواره است كه در مداري در 12000 مايلي سطح زمين قرار دارند و اطلاعات مربوط به موقعيت و زمان دقيق را به كليه نقاط زمين ارسال مي نمايند. گيرنده هاي GPS  مي توانند با دريافت اين اطلاعات، مكان (طول و عرض جغرافيايي و ارتفاع)، سرعت، مسير و جهت حركت، فاصله و زمان تا مقصد، زاويه انحراف از مسير، فواصل نقاط مشخص و شمال جغرافيايي را نمايش دهند. سيستم GPS براي تعيين موقعيت در زمين (بصورت دو بعدی)، حداقل به دريافت سيگنال از سه ماهواره نياز دارد. دريافت سيگنال از ماهواره چهارم براي تعيين موقعيت بصورت سه بعدي (ارتفاع) الزاميست.
اطلاعات موقعيتی روی GPS به صورت عرض و طول جغرافيائی نمايش داده می شود. عرض جغرافيايي (Latitude) فاصله يك نقطه تا خط استوا بر روي مدار (صفحه عمود بر محور قطبي زمين) است، که اين فاصله براي نقاط بالاي خط استوا با N (شمال) و براي نقاط زير خط استوا با S (جنوب) نمايش داده مي شود. طول جغرافيايي (Longitude) نيز فاصله يك نقطه تا نصف النهار مبدا (گرينويچ) بر روي نصف النهار (صفحه اي كه از قطب شمال و جنوب عبور مي كند) می باشد.
ماهواره هاي GPS در اختيار وزارت دفاع ايالات متحده آمريكا بوده و صحت و دقت عملكرد اين سيستم به نهاد فوق مربوط مي گردد.
از اين اطلاعات براي ناوبري و هدايت هوايي، دريايي و زميني، نقشه برداري، آمار گيري، تهيه و اصلاح اطلاعات نقشه اي، نظارت بر حركت خودروه، تهيه نقشه از انديسهاي زميني، تعيين موقعيت محل برداشت نمونه هاي معدني، تهيه نقشه از مسير طي شده (پروفيل برداري)، پيدا كردن متحرك گم شده و يا به سرقت رفته، تعيين بهترين مسيرهاي حركت، به روز سازي نقشه هاي قديمي، تهيه اطلاعات ورودي براي سيستمهاي اطلاعات جغرافيايي (GIS)، تعيين مرز بندي مناطق زير كشت، پوشش گياهي، امداد و نجات در حوادث و موارد ديگر استفاده مي شود.

تقسیم بندی گيرنده های GPS از نظر کاربری:

1. دستی
گيرنده های GPS دستی دستگاه های کوچک به اندازه گوشی موبايل هستند که با دقت حدود 3 متر موقعيت کاربر را معين می نمايند. امکانات مختلفی روی مدل های متنوع اين گيرنده ها ارائه می شود که برخی از آنها عبارتند از: 12 کانال دريافت اطلاعات از ماهواره، عمر باطری (قلمی آلکالاين) تا 36 ساعت، تا 500 نقطه حافظه (Landmark)، ثبت تا 10000 نقطه در 10 خط سير (Track)، ثبت تا 50 مسير (Route) در 125 شاخه، امکان اتصال به کامپيوتر، دارای Gameهای مختلف، قطب نمای الکترونيکی، ارتفاع سنج بارومتريک، پروفيل ارتفاعی، تا 24 مگا بايت حافظه نقشه، محاسبه مساحت، صفحه ناوبری هدايت 3 بعدی، آنتن جدا شونده، امکان اتصال به آنتن خارجی، هدايت خيابان به خيابان در مسير، صفحه بزرگ رنگی.
2. هوائی
گيرنده های GPS هوائی مشابه دستگاه های دستی هستند، با اين تفاوت که صفحات نمايش و امکانات نصب و همچنين اطلاعات داخل آنها برای استفاده روی هواپيما و يا بالگرد بهينه شده است.
3. دريائی
گيرنده های GPS دريائی نيز مشابه دستگاه های دستی هستند، با اين تفاوت که صفحات نمايش و امکانات نصب و همچنين اطلاعات داخل آنها برای استفاده روی شناور ها و کشتی ها بهينه شده است.
4. دقيق
در گيرنده های GPS دقيق از روش های مختلفی استفاده می شود تا با اصلاح خطا، دقت دستگاه ها با 5 ميليمتر بالا رود. از اين دستگاه ها برای برداشت های دقيق و نقشه برداری استفاده می شود. اين دستگاه ها عموما به صورت ست های 2 يا 3 تائی ارائه شده و به کار می روند. قيمت اين دستگاه ها با دستگاه های دستی اختلاف زيادی دارند. يکی از بهترين توليد کنندگان اين توع GPS شرکت Ashtech از امريکاست .
5. رديابی
گيرنده های GPS مخصوص رديابی بصورت بورد و آنتن جداگانه، و يا ماوس (بورد و آنتن با هم)، بدون صفحه نمايش و صفحه کليد ارائه می شوند.  از اين دستگاه ها در سيستم های tracking و رديابی استفاده شده.

چرا آدرنالین را انتخاب کنیم؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

Watch Dragon ball super